+420 777 015 692 sport@riderasport.cz

Liga

Přehled výsledků

Kolo:
skupina 1  
 
  1.2.3.4.5.Body
1. Bosák Rostislav - Ptáček Libor  52 - 052 - 052 - 021 - 217
2. Fulnečková Květa, Nadažy Michael 10 - 2 21 - 242 - 110 - 28
3. Krečmer David, Šimíková Gabriela 10 - 242 - 1 52 - 010 - 211
4. Mec Libor, Mikeš Jan 10 - 221 - 210 - 2 10 - 25
5. Sorokin Petr, Wojaczek Lukáš 42 - 152 - 052 - 052 - 0 19
skupina 2  
 
  1.2.3.4.5.Body
1. Fajmon Jan, Prusek Lukáš  42 - 142 - 142 - 142 - 116
2. Foldyna Patrik, Zajíček Jan 21 - 2 10 - 242 - 110 - 28
3. Hofrichter Kamil, Laňka Tomáš 21 - 252 - 0 52 - 010 - 213
4. Klimeš Marcel, Michenka Martin 21 - 221 - 210 - 2 42 - 19
5. Mec Libor, Poljaková Romana 21 - 252 - 052 - 021 - 2 14
skupina 3  
 
  1.2.3.4.5.Body
1. Blažeňák Miroslav, Pavlik Tomáš  42 - 142 - 110 - 221 - 211
2. Ciesarik Stanislav, Šolonka Jiří 21 - 2 21 - 252 - 042 - 113
3. Grůza Daniel, Holý Roman 21 - 242 - 1 21 - 252 - 013
4. Krejčí Martin, Vlosinský Jiří 52 - 010 - 242 - 1 52 - 015
5. Molenda Marián - Vlosinská Andrea 42 - 121 - 210 - 210 - 2 8
skupina 4  
 
  1.2.3.4.5.Body
1. Beránek Roman, Holý Roman  21 - 252 - 042 - 110 - 212
2. Čech Zbyněk, Lyčka Vladan 42 - 1 52 - 021 - 221 - 213
3. Král Dalibor, Vychodil Tomáš 10 - 210 - 2 52 - 021 - 29
4. Sučan Jiří, Urban Libor 21 - 242 - 110 - 2 10 - 28
5. Telecký Tomáš, Černoch Petr 52 - 042 - 142 - 152 - 0 18
skupina 5  
 
  1.2.3.4.5.Body
1. Dunker Patrik, Nesládek Matěj  21 - 210 - 2 30 - S6
2. Javorek Radim, Karas Jiří 42 - 1 10 - 252 - 030 - S13
3. Klimeš Adrian - Jamka Roman 52 - 052 - 0 52 - 052 - 020
4. Patrik Pavlorek, Pavel Kracík  10 - 210 - 2 30 - S5
5. Slobodník Martin, Velčovský Adrian -1S - 0-1S - 010 - 2-1S - 0 -2
skupina 6  
 
  1.2.3.4.5.Body
1. Broda Michal, Petruška Kamil  21 - 252 - 010 - 210 - 29
2. Ender Petr, Hofrichter tomáš 42 - 1 52 - 010 - 210 - 211
3. Kozelský Miroslav, Pilař Jan 10 - 210 - 2 10 - 210 - 24
4. Matějka Miloslav, Vala Petr 52 - 052 - 052 - 0 10 - 216
5. Vlosinská Andrea, Kaloč 52 - 052 - 052 - 052 - 0 20
skupina 7  
 
  1.2.3.4.5.Body
1. Glaser Martin, Glaserová Kateřina  52 - 0 *52 - 052 - 042 - 114
2. Herec Lumír, Kvintová Radka 1! 0 - 2 1! 0 - 221 - 210 - 23
3. Kaleta Martin, Metz Lubomír 10 - 252 - 0 * 10 - 242 - 16
4. Kaše Martin, Rohovský Petr 10 - 242 - 152 - 0 21 - 212
5. Pavlíková Blanka, Valenta Aleš 21 - 252 - 021 - 242 - 1 13
skupina 8  
 
  1.2.3.4.5.Body
1. Beran Petr, Běnek Pavel  10 - 2 10 - 210 - 23
2. Bialková Petra, Zajíček Aleš 52 - 0 42 - 121 - 210 - 212
3. Cicák Petr, King Šárka  21 - 2 21 - 242 - 18
4. Kaloč Marek , Adamčíková Monika 52 - 042 - 142 - 1 52 - 018
5. Kmeť Josef, Stachel Petr 52 - 052 - 021 - 210 - 2 13
skupina 9  
 
  1.2.3.4.5.Body
1. Halász Lubomír, Pospíšil Robert  42 - 121 - 242 - 152 - 015
2. Nepovím Radek, Choleva Přemysl 21 - 2 10 - 252 - 042 - 112
3. Priesol Daniel, Špála Tomáš 42 - 152 - 0 52 - 052 - 019
4. Rusz Martin, Rusz Ondřej 21 - 210 - 210 - 2 52 - 09
5. Šerý Radek, Mikeska Vladimír 10 - 221 - 210 - 210 - 2 5
skupina 10  
 
  1.2.3.4.5.Body
1. Bodas Georgi, Dymáček Michal  30 - S30 - S42 - 121 - 212
2. Hermann Jiří,Schülmeister David -1S - 0 -1S - 0-1S - 0-1S - 0-4
3. Macurová Marcela, Šodek Radomír -1S - 030 - S -1S - 0-1S - 00
4. Šugar Petr, Mikulenka Roman 21 - 230 - S30 - S 52 - 013
5. Sýkorová Marcela, Tidrich Jiří 42 - 130 - S30 - S10 - 2 11
skupina 11  
 
  1.2.3.4.5.Body
1. Frydrychová Jana, Kobělušová Jana  52 - 021 - 252 - 042 - 116
2. Horkel Lukáš, Horkel René 10 - 2 42 - 110 - 210 - 27
3. Koběluš Jaromír, Juřicová Hana 42 - 121 - 2 10 - 252 - 012
4. Kupková Olga, Tesař Jan 10 - 252 - 052 - 0 52 - 016
5. Procáková Eva, Procák Vladimír 21 - 252 - 010 - 210 - 2 9
skupina 12  
 
  1.2.3.4.5.Body
1. Bárová Petra, Mikuláš David    -1S - 0 -1
2. Cenkner Pavel - Ronec Miroslav    52 - 0 5
3. Hruzík Tomáš, Hruzík Lukáš    -1S - 0-1S - 0-2
4. Kazarová Sylva, Taneček František 30 - S10 - 230 - S 52 - 012
5. Kottas Marek, Navrátil Pavel   30 - S10 - 2 4
skupina 13  
 
  1.2.3.4.5.Body
1. Bakeš Radim, Konečný Rostislav  -1S - 0-1S - 0-1S - 030 - S0
2. Janák Jan - Štarha Roman 30 - S 10 - 252 - 030 - S12
3. Jaroslav Vařák, Boris Vařák 30 - S52 - 0 42 - 130 - S15
4. Romba Michal, Romba Petr 30 - S10 - 221 - 2 30 - S9
5. Vašínková Linda, Herman Jiří -1S - 0-1S - 0-1S - 0-1S - 0 -4
skupina 14  
 
  1.2.3.4.5.Body
1. Bauer Martin, Motloch Radim  21 - 252 - 030 - S21 - 212
2. Fojtík Tomáš - Káňa Ivan 42 - 1  30 - S21 - 29
3. Kořený Karel, Kořený Milan 10 - 2  30 - S21 - 26
4. Osyčka Jaromír, Šerá Regina -1S - 0-1S - 0-1S - 0 -1S - 0-4
5. Strnad Roman, Hromádka Jan 42 - 142 - 142 - 130 - S 15
skupina 15  
 
  1.2.3.4.Body
1. Goldbricht Ivo, Trčková Jana  -1S - 0-1S - 0-1S - 0-3
2. Matušek Karel, Gondášová Lenka 30 - S 10 - 210 - 25
3. Volný Michal, Volná Monika 30 - S52 - 0 52 - 013
4. Weiss, Ulrych 30 - S52 - 010 - 2 9
skupina 16  
 
  1.2.3.Body
1. Adámek Tomáš, Kunz Martin    0
2. Cifrain Ladislav, Teichmann Jiří    0
3. Gombos Dušan, Richter Adam    0
Upozornění: hráči v tabulce jsou seřazeni podle abecedy.

Kliknutím na tlačítko   Upravit výsledky   se zobrazí stránka, na které můžete zadávat výsledky vašich zápasů s Vašimi soupeři.
V případě, že se místo tlačítka zobrazí text Probíhá administrace stránek, nyní nemůžete zapsat výsledky, tak právě probíhá administrace stránek a není možné zadat výsledky. Zkuste to prosím později.
Vysvětlení k tabulce s výsledky:
  • červený vykřičník nalevo od výsledku znamená, že hráč(dvojice) kterého jméno je v tom samém řádku jej ještě nepotvrdil.
  • červená hvězdička napravo od výsledku znamená, že spoluhráč hráče kterého jméno je v tom samém řádku jej ještě nepotvrdil.
  • do součtu bodů, které se zobrazuje v posledním sloupce se počítají jenom výsledky zapsané a potvrzené (tudíž ty, které nemají vedle sebe červený vykřičník nebo hvězdičku)